Kedves Szülők! Kedves Gyerekek!

Örömmel tudatjuk, hogy mégis lesz idén is nyári tábor! Sajnos, a balatoni táborhely ezen a nyáron nem nyit ki, ezért idén Magyarkútra szervezzük táborunkat, melyre minden érdeklődő tanulónkat örömmel várunk!

A hosszú karantén, a nehéz bezártság után minden gyerekre ráfér már végre az önfeledt játék, a nagyon hiányolt mozgás, szórakozás és a szülőkre is a pihenés. A jó levegőjű, egészséges, erdei környezetben számtalan kirándulást, túrát, különböző élménydús programokat szervezünk tanulóink számára.

A tábor időpontja: 2020. június 18 – 25. (8 nap) A 8 nap díja (utazás, szállás, teljes ellátás, napi 4x-i étkezés, programok): 12.000 Ft. Táboroztató tanárok: Kiss Imréné, Káposzta Krisztina és Dancsok Gabriella.

Jelentkezési határidő: 2020. június 10. A férőhelyek száma véges, ezért azokat a jelentkezések sorrendjében töltjük fel. A jelentkezések a részvételi díj befizetésével válnak véglegessé.A jelentkezési lapok az iskola portáján találhatók, kitölthetők és leadhatók minden hétköznap délelőtt. A tábori díjat hétköznap délelőttönként, 8-12 óra között lehet befizetni az iskolában.

Várjuk szeretettel a táborozni vágyó tanulóinkat!

© 2020 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information