Ebben a tanévben a mi iskolánk rendezte a kerületi szépíró versenyt. 7 tanuló képviselte iskolánkat és legnagyobb örömünkre közülük hatan is dobogós helyezést értek el. Jutalmul könyvet és oklevelet vihettek haza.
Gratulálunk nekik, büszkék vagyunk rájuk!
Eredményeink:
I. helyezés: Horváth Bettina 6. a
II. helyezés: Kabai Gyula 2. b
Akbapour Natália 4. a
Gurbai Krisztina 5. a
III. helyezés: Benzsay Alexandra 4. b
Különdíj: Kristóf Ivett 1. a
© 2020 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information