Pályázati felhívás igazgatói állás betöltésére

A PÁLYÁZAT MEGTEKINTHETŐ ITT: << LETÖLTÉS >>

Iskolánk az idei tanévben is megemlékezett a jeles napról. Tanulóinknak alsó és felső tagozaton is labdarúgó bajnokságot szerveztünk. A gyermekek nagy izgalommal készültek, hiszen önállóan és csapatkapitányok kijelölésével állíthatták össze csapataikat, s a csapatok nevét is nekik kellett kitalálni.

A bajnokság megnyitóján felelevenítettük az „Aranycsapat” 65 évvel ezelőtti sporttörténelmi jelentőségű 6:3-as győzelmét. A bajnokság nagyon nagy fegyelemmel zajlott le, a csapatok a felidézett naphoz méltóan játszottak. A verseny végén minden gyermek éremmel távozott, s a legsportszerűbben játszó csapat kupát is kapott.

Kincses Erika

<< Tovább a képekehez >>

© 2019 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information