A Németh László Általános Iskola földszinti részében működő Gór Nagy Mária Színitanoda növendékei rendszeresen megörvendeztetik diákjainkat a színvonalas előadásaikkal. Legutóbb a Dzsungel könyvét mutatták be. Nagy megtiszteltetésvolt számunkra, hogy Gór Nagy Máriát személyesen is köszönthettük az előadáson. Tehetséges növendékei produkcióját diákjaink állva tapsolva köszönték meg. Izgatottan, kíváncsian várjuk a következő előadásukat.

<< Tovább a képekhez >>

2018.11.15

© 2019 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information