Ezen a nyáron is elérkezett a táborozás ideje, iskolánk tanulói ismét 10 felejhetetlen napot töltöttek a káptalanfüredi gyermeküdülőben.

Igazi, hamisítatlan kánikulai időjárás és a 27 fokosra melegedett Balaton várta őket, így a legkedvesebb időtöltés idén is a lubickolás, a pancsolás volt.

Táboroztató pedagógusaink, Dancsok Gabriella, Kiss Imréné és Siklósiné Kósa Anikó természetesen emellett rengeteg programot, kirándulást szerveztek nekik. Kétszer is begyalogtúráztak Balatonalmádiba, egy kis nasi- és ajándékvásárlásra. Megnézték Kinizsi Pál nagyvázsonyi várát, ahol a vár ura lovaggá ütötte tanulóinkat, s még egy látványos lovagi tornát is megnézhettek. Kirándultak a festői Tihanyba, ahol kipróbálták, visszaszól-e még a visszhang. Ahogy sok év óta mindig, idén is a balatonfűzfői bobozás vitte el a pálmát. 

Egyik táborozó kisdiákunk épp a nyaralás ideje alatt lett 11 éves, így közös születésnapi ünneplés lett az ajándéka, tortával, gyertyákkal, kívánságokkal.

Egy-egy fárasztó vagy éppen izgalmas nap után az esti játékok slágere szinte minden alkalommal az újból felfedezett számháború volt, a strandon pedig a vízibomba-csata lett a nagy kedvenc.

Tanulóink felejthetetlen élményekkel gazdagodtak ezalatt a 10 nap alatt, életreszóló barátságok köttettek, s mindegyikük már most várja a következő nyarat, hogy újra része legyen a táborozás izgalmaiban.

<< Tovább a képekhez >>

Videók megtekintése:

<< kézenállás a vízben >>

<< Szia Balaton! >>

<< Ugrálás >>

2018.7.31-2018.8.9

© 2019 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information