Pályázati felhívás igazgatói állás betöltésére

A PÁLYÁZAT MEGTEKINTHETŐ ITT: << LETÖLTÉS >>

 
Április 6-án a Vértestvérek című darabot néztük meg a Turay Ida Színházban. A fantasztikus előadás maradandó élményt nyújtott mindannyiunknak. Iskolánk diákjai és a szülők még egy különleges meglepetésben is részesülte: A főszereplő Szulák Andreával - iskolánk volt tanulójával - találkozhattunk és beszélgettünk az előadás előtt. Köszönjük szépen a szervezést Oláh Yettinek a színház stratégiai igazgatójának és nagy-nagy köszönet Szulák Andreának a kedves beszélgetésért.

<< Tovább a képekhez >>

2018.4.6

© 2019 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information