Pályázati felhívás igazgatói állás betöltésére

A PÁLYÁZAT MEGTEKINTHETŐ ITT: << LETÖLTÉS >>

Iskolánk kisdiákjai nyerték a 3-4. osztályosok vers- és prózamondó versenyének kerületi versenyét, mindkét kategóriában. A szavalók között a 3. b osztályos Csiszár Fruzsina bizonyult a legjobbnak Kovács Barbara: Ma rossz leszek című versével, a prózamondók között pedig nemcsak a győztes, hanem a második helyezett is iskolánk tanulója. Az első helyezést a 4. b-s Báder Rómeó nyerte el Szécsi Magda: A szivárványszínű varázsló című meséjével, a második helyezést pedig Nógrádi-Cakó: Segítség, ember!/Papagáj című novellájának vidám előadásával szerezte Kiss Gergely, a 3. b-ből.

Felkészítő tanáraik: Dul Katalin, Kiss Imréné és Dancsok Gabriella.

2018.3.20

© 2019 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information