A bélyeg életre kel! Interaktív irodalomórán vettünk részt nyolcadik osztályos tanulóinkkal. A bélyegeken látható költők műveiből, a bélyegeken ábrázolt drámai jelenetekből válogattak, melyeket színészek elevenítettek meg. A tanulók nagyon jól felismerték a jeleneteket és a megfelelő bélyeghez társították. A jó eredmény jutalma a Szabó Magda emlékbélyeg és boríték volt. A színészeket annyira megkedvelték tanulóink, hogy meghívták őket az 56-os emlékműsor megtekintésére, amit iskolánkban éppen nyolcadikosaink mutatnak be.

Tanárok: Pizarro Magdolna, Oberdingné J. Petronella, Fábri Ágnes, Susits Éva

<< Ugrás a képekhez >>

2017.10.13

© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information