Segítséget nyújtottunk tanulóinknak, hogy minél több lehetőséget ismerjenek meg a pályaválasztásuk előtt. Az alsósok közül többen beöltöztek szakmák szerint, majd a rendőrök munkájával ismerkedtek, ahol filmvetítésre is sor került, valamint az „Amerikából jöttem, mesterségem címere „játékkal színesítették a napot. A felsősök forgószínpad szerűen ismerkedtek a különféle szakmákkal. Bepillantást nyertek a programozásba, majd a szakácsok munkájába és az ezzel kapcsolatos továbbtanulási lehetőségekkel is ismerkedtek, valamint a középiskolai szintű Katonai suli program tevékenységével. Iskolánkba látogatott Jakab József a gyáli Roma Nemzetiségi elnök, aki a továbbtanulás fontosságáról beszélt a diákoknak. 

<< Ugrás a képekhez >>

2017.10.6

© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information