Iskolánk táborozó csapata 2017. június 21-30-a között töltött 10 felejhetetlen napot a káptalanfüredi gyermeküdülőben.
Az időjárás is kedvezett nekik, igazi, hamisítatlan kánikulát fogtak ki, ami tovább színesítette az egyébként is színes programot. Ilyen melegben persze legjobb elfoglaltság nyakig merülni a Balatonban, de emellett sokat kirándultak a környéken is. Kétszer is begyalogtúráztak Balatonalmádiba, megnézték Kinizsi Pál nagyvázsonyi várát, de a pálmát egyértelműen a balatonfűzfői bobozás vitte el. Egy-egy fárasztó vagy éppen izgalmas nap után az esti játékok slágere szinte minden alkalommal az újból felfedezett számháború volt. A strandon lévő kalandparkot idéző mászóka-komplexumon összemérték ügyességüket-gyorsaságukat, majd egy jól sikerült vízibomba-csatával fejezték be a strandolást.
Tanulóink felejthetetlen élményekkel gazdagodtak ezalatt a 10 nap alatt, életreszóló barátságok köttettek, s mindegyikük már most várja a következő nyarat, hogy újra része legyen a táborozás izgalmaiban. 
Mi, pedagógusok pedig még több diákunknak szeretnénk megmutatni, milyen nagyszerű dolog a táborozás, még több szülőt szeretnénk meggyőzni arról, hogy gyermekeik egészséges lelki fejlődéséhez, önállóságra való nevelésükhöz nagymértékben hozzájárulhat egy nyári táborban való helytállás.
Mindez minden családnak egyre könnyebben elérhető, hiszen a kerület önkormányzata egyre több és több anyagi segítséget ad ehhez támogatás formájában.

<< Ugrás a képekhez >>

2017.06.21-30

© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information