Utoljára szólt a csengő iskolánkban nyolcadikos diákjainknak. A ballagási ünnepség során a végzősök felidézték az elmúlt évek emlékezetes pillanatait, versekkel és zenés produkcióval búcsúztak tanáraiktól és diáktársaiktól, átadták a hetedikeseknek az iskola zászlaját, valamint lufikat engedtek a magasba, jelezve, hogy elhagyják az iskola falait.

<< Ugrás a képekhez >>

<< Videófelvétel megtekintése >>

Az idén is kiosztásra került az iskola legrangosabb díja. Udvarhely Tivadar úr a hollandiai Szent István Alapítvány által létrehozott tanulmányi ösztöndíjat adta át Győri Andrea 5.b osztályos tanulónak, az informatikai ösztöndíjat Orsós Szabolcs 7.b osztályps tanuló Dr. Szilágyi Péter helyettes államtitkártól vehette et. Az oklevél mellé fejenként 100.000 Ft ösztöndíjat kaptak.

2017.6.15

© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information