2017. március 22-én iskolánk rendezte meg a kerületi Életvitel versenyt. Négy iskola 3-3 fős csapata vett részt a megmérettetésen. Az elméleti feladatlap után lakás egyszerű makettjét kellett elkészíteni. A részvétel feltétele egy ház fából készült makettje volt.
Csapatunk: Hengl Benjamin 8.b, Horváth Krisztofer 8.b, Paranics Barnabás 8.a osztályos tanulóink III. helyezést értek el.
 
Felkészítő tanár: Schmal Róbert

<< Ugrás a képekhez >>

2017.3.21

© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information