Idén február 15-én a mi iskolánkban került megrendezésre a kerületi Angol Betűző verseny. A diákok több fordulóban kieséses alapon mérettettek meg. Iskolánkat öt tanuló képviselte: Győri Andrea (5.b), Nagy Roland (5.b), Filep Ákos (5.b) az 5-6. évfolyamot, valamint Horváth Krisztofer (8.b), Paranics Barnabás (8.a) a 7-8. évfolyamot. Tanulóink mind szép teljesítményt nyújtottak, nagyon büszkék vagyunk rájuk. A végső küzdelemben Horváth Krisztofer kategóriájában 3., míg Nagy Roland 1. helyezést ért el. Gratulálunk a szép eredményhez!

Felkészítő tanáruk: Szarka Ildikó
 

<< Ugrás a képekhez >>

2017.2.15
© 2018 - 8. Kerületi Németh László Általános Iskola - Honlapkészítés

Weboldalunk a hatékonyabb működés érdekében cookie-kat használ.Weboldalunk böngészésével ön beleegyezik, hogy számítógépén / mobil eszközén cookie-kat tároljunk. A cookie-khoz tartozó beállításokat a böngészőben lehet módosítani.További információ.

EU Cookie Directive Module Information